X

Style Switcher

Grid
Default: 960px 1200px
Layout
Default: Full width Boxed
דברו איתנו בוואטסאפ!

מאמרים

You´re here: דף הבית » מאמרים

חיתוך עץ בלייזר - טכנולוגיה שחייבים להכיר

וודאי נתקלתם ושמעתם על טכנולוגיית הלייזר הפועלת על אנרגיה של חום בכל מיני תחומים והיבטים החל מתחום הרפואה, דרך תחום הקוסמטיקה האסתטית ועד לתחומים שונים בתעשייה כמו אומנות, עיצוב, אדריכלות וכדומה. למעשה, אין סוף לדברים שאפשר לעשות ולייצר באמצעות טכנולוגיית הלייזר. אחד התהליכים שעברו שיפורים ושינויים בשנים האחרונות בהקשר הזה נקרא חיתוך עץ בלייזר טכנולוגיה בה בעלי עסקים, אמנים, מעצבים ושאר בעלי מקצוע עושים שימוש במסות גדולות.

 

— הצג את ההמשך

רוצים לקחת חלק בחזית הטכנולוגיה?

כניסת הטכנולוגיה לחיינו מתאפשרת בזכות תעשיית היי-טק ענפה, הכוללת היום גם את תעשיית המתכת אשר מספקת חומרי גלם ומכונות לייצור כל מוצר טכנולוגי שרק תוכלו לחשוב עליו. אם אתם מעוניינים להיות חלק מהקדמה הטכנולוגית ולעסוק במקצוע מעניין ומאתגר, קורס CNC הוא פתרון מושלם בעבורכם. CNC הוא "עיבוד שבבי ממוחשב" וקורס בנושא יפתח בפניכם דלתות רבות במגוון רחב של מקומות תעסוקה ותפקידים מעניינים, שעיקרן – הפעלת מכונות באמצעות מחשבים. תכניתני הCNC מועסקים היום כמעט בכל מפעל המשתמש בעץ או מתכות כחומרי גלם ומתפקדים כמפעילי המכונות וכאחראים של קווי הייצור.

— הצג את ההמשך

מדוע יש צורך בתכנתני CNC?

בעבר, את רוב המוצרים ייצרו פועלים בידיים בעבודה הכרוכה במאמץ פיזי רב שהייתה לא יעילה במיוחד. עם התקדמות הטכנולוגיה מכונות רבות תפסו את מקומם של פועלי הייצור, התהליכים התייעלו ומקצועות חדשים נוצרו. אחד המקצועות שהביאה איתה התקדמות הטכנולוגיה היא תכניתן הCNC. תפקידו היא להפעיל מכונות שונות ומגוונות בפסי הייצור במפעלים שונים. ההפעלה נעשית באופן ממוחשב ומטרתה היא לייצר מוצרים, לבקר את תהליך הייצור ולייעל אותו.

— הצג את ההמשך

מהי הדפסת סובלימציה?

מהי הדפסת סובלימציה?

פירוש המילה "סובלימציה" הוא "המראה". זהו מושג מתחום הכימיה שפירושו מעבר החומר ממצב מוצק אל מצב גז ללא שלב הנוזל.

מבחינת טכנולוגיית הדפסה תהליך זה מאפשר להעביר כל עיצוב או תמונה בצבע מלא ואיכות מרבית על מוצרים שונים(כולל הדפסה על כוסות, בדים, מוצרי נייר או פלסטיק). לפני שמתחילים את תהליך ההדפסה יש לוודא כי המוצרים מצופים בפולימר ייחודי, הקולט את הצבע.

שלבי תהליך הסובלימציה:

— הצג את ההמשך

מה תעשה אחרי קורס CNC?

כמעט כל אדם שנשאל יעיד על כך שכל מה שהוא רוצה בחיים זו עבודה טובה, משפחה וקצת שקט נפשי. לא קל להשיג את כל אלה, למרות שבמבט ראשון זה נראה כמו עסק לא מורכב מידי. עם זאת, בבואנו לנסות למצוא את עבודת חיינו ואת הדרך שלנו להיות מאושרים אנחנו מגלים שלא תמיד ברור לנו מה כדאי לנו ללמוד.

— הצג את ההמשך

איפה כדאי לך לעשות קורס SOLIDWORKS?

אם אחרי מחשבות רבות החלטת שאתה רוצה לעשות קורס SOLIDWORKS אפשר להבין אותך, כי מדובר על קורס מעניין במיוחד. ראשית, הלימודים עצמם יכולים להוות אתגר ולפתוח אותך לעולמות חדשים, ושנית, קורס כזה יכול לתת לך עתיד טוב יותר.

— הצג את ההמשך

מהם היתרונות של תעודת סיום קורס CNC?

אם תביט ימינה ושמאלה בוודאי תראה שרוב האנשים שמקיפים אותך רוצים להצליח, וזה בכלל לא משנה בן כמה אתה. כל אחד רוצה שיהיה לו רכב יותר גדול, בית במקום יותר טוב או כל דבר אחר, וכדי להשיג את כל הדברים האלה אנחנו צריכים לעבוד. על מנת שנוכל להתקבל לעבודות טובות אנחנו צריכים גם ללמוד, ולכן זה ברור מדוע אתה מנסה לבחור את המקצוע שיכניס לך כמה שיותר כסף.

— הצג את ההמשך

כל היתרונות של לימודי CNC

העידן המודרני שבו אנחנו חיים מתאפיין בעיקר בכך שהיום מכונות עושות לא מעט מעבודתו של האדם. זה נכון שכבר לפני שנים נכנסו המכונות לחיינו, אך היום הן הרבה יותר משוכללות כי הן עובדות בעזרת שבבים ממוחשבים שעושים את כל הפעולות.

— הצג את ההמשך

עמודים